top of page

Programmētājs matemātiķis

Job description

Mēs meklējam programmētāju-matemātiķi, kurš strādās komandā, kas izstrādā nākamās paaudzes, uzticamas kokapstrādes skenerus un procesu vadības sistēmas izmantojot, kuru pamatā ir vizuālo un sensoru datu analīze, cilvēka un mašīnu mijiedarbība ar mašīnu.

Tu piedalīsies Latvijā izstrādātu un ražotu kokmateriālu skeneru produktu attīstībā, kas šobrīd strauji iekaro pasaules tirgu, kā viens no pašiem modernākajiem.

Tavi uzdevumi būs attīstīt Zippy Vision pasaules klases optimizācijas, 3D, 2D punktu mākoņu apstrādes algoritmus un izstrādāt jaunus.

Matemātika, ģeometrija, dator-redze, attēlu apstrāde, koordinātu transformācijas, dažādas koordinātu sistēmas, statistika un šo disciplīnu ieviešana dzīvē ir šī darbā būtība.

Tāpēc mēs meklējam izstrādātājus ar atbilstošu izglītību (arī nepabeigtu) fizikā, matemātikā, ķīmijā vai inženierzinātnēs, kur ir apgūti tie kursi, kas ļauj izprast un veidot modernus, skaitliskus algoritmus un metodes.
Šī ir programmētāja pozīcija, kurā arī Google Scholar tiek lietots risinājumu meklēšanai kopā ar Stack Exchange vai GitHub. Mūsu sistēmas strādā reālā laikā, kur mūsu mērvienība ir milisekundes, tāpēc izstrāde notiek C++ un HPC CUDA valodā.

Abas šīs valodas palīdzēsim apgūt, ja tās ir aizmirsušās.

Darbs Zippy Vision prasa nepārtrauktu jauno tehnoloģiju apgūšanu, darbu ar jaunākajām automatizācijas un dator-redzes iekārtām un jaunākajiem algoritmiem. Mēs būvējam industriālas lietas ražošanas cehiem, kuras strādā 24x7 visu gadu. Tāpēc programmatūras veidošanā tiek ievērots vienots koda organizēšanas standarts, kura attīstībā piedalīsies arī Tu. Tāpat katrs koda elements tiek papildināts ar vienības un integrācijas testu paketi. Darbs Zippy Vision sniedz Tev iespēju iegūt unikālu pieredzi, kā šķietami teorētiskas zināšanas tiek pielietotas reālās ražošanas problēmās.

Qualification requirements

 • Vismaz 3 gadu programmēšanas pieredze C++ valodās vai Python;

 • Vismaz 3 gadu pieredze kādā no sekojošiem: attēlu apstrāde, 3D, 2D punktu mākoņu apstrāde, attēlu morfoloģija, CUDA programmēšana, daudzdimensionālu datu masīvu apstrāde;

 • Latviešu un labas angļu valodas zināšanas;

 • Nepabeigta, vai pabeigta izglītība, kas ietver padziļinātu augstāko matemātiku fizikas, ķīmijas vai matemātikas studiju līmenī vai tiem pielīdzināmā līmenī.

These qualifications are not required, but please mention these when you apply

 • Doktora vai maģistra grāds fizikas/matemātikas jomā;

 • Godalgotas vietas Latvijas vai citas valsts matemātikas, programmēšanas vai fizikas olimpiādēs

 • Pieredze programmēšanā CUDA 9+ valodā;

 • Zināšanas attēlu apstrādes bibliotēkā OpenCV;

 • Izglītība attiecībā uz mašīnmācīšanās algoritmu zināšanas (arī ja jāatkārto) un vai izpratne par tiem dziļajiem neironu tīkliem;

 • Pieredze darbā ar Docker un Kubernetes;

 • Prasme un pieredze meklēt risinājumus akadēmiskās publikācijās un šo risinājumu konvertēšanā strādājošā, industriālā programmatūras kodā;

 • Pieredze vienības un integrācijas testu rakstīšanā izmantojot GTest;

Offering

 • Darbu lieliskā birojā Rīgā;

 • Visu nepieciešamo darbam (jaudīgu datoru u.c. nepieciešamās lietas kvalitatīvam darbam);

 • Neformālu, draudzīgu un vienotu darba vidi, kur īpašnieki un darbinieki strādā plecu pie pleca;

 • Budžetu personīgai izaugsmei priekš dažādiem kursiem, grāmatām un konferencēm;

 • Veselības apdrošināšanu;

 • Brīvpusdienas birojā;

 • Algu sākot ar 3000 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas)**.

 • Regulāru darba novērtējumu;


**Sākotnējais atalgojums tiek noteikts pēc pārrunām atbilstoši kvalifikācijai un var ievērojami pārsniegt šajā sludinājumā minimālo noteikto, ja Zippy Vision gūst pierādījumus ievērojami augstākai kvalifikācijai un šīs kvalifikācijas pielietošanas spējai mūsu produktu izstrādē. Algas apjoms regulāri tiek pārskatīts uz augšu, lai nodrošinātu, ka tas ir atbilstošs kvalifikācijas augšanai un šīs kvalifikācijas pielietošanas spējai.


Zippy Vision ne tikai sekmē, bet arī sagaida no kolēģiem regulāru kvalifikācijas celšanu un apmaksā kursus, grāmatas vai apmācības. Tāpat Zippy Vision sekmē komandas locekļiem darba laiku attīstības un profesionālās attīstības eksperimentus, ļaujot jaunu, vēl nepieprasītu ideju attīstībai atvēlēt apmaksātu darba laiku, iepriekš saskaņojot, ka šādu eksperimentu tēmas, laika budžets un iespējamie rezultāti saskan ar uzņēmuma ilgtermiņa interesēm.

Please send your CV to: darbs@zippyvision.lv 

Please send your CV by:

7 June 2023

The information about you will be used to identify you, evaluate your suitability for the proposed job position, communicate with you about further steps, and inform you about Zippy Vision's decision. Zippy Vision LLC is responsible for processing your data in this evaluation's context, with registration number: 40203079694, legal address: Maskavas 227, LV-1019, Riga. For additional inquiries about the processing of your data, please send an email to darbs@zippyvision.lv.

bottom of page