top of page

Mehāniķis - montētājs

Job description

Šī ir iespēja strādāt strauji augošā uzņēmumā kopā ar citiem augstākās raudzes ekspertiem, ražojot industrijas modernākos kokmateriālu zāģēšanas, mērīšanas un inspekcijas kokmateriālu skenerus pasaules kokrūpniecības industrijai ar Zippy Vision firmas zīmi.
Ja vēlies pievienoties komandai, kurai vārds “neiespējami” ir tikai lietu pagaidu stāvoklis, tad iepazīsties ar šo sludinājumu!
Iespējams, šis ir Tavs darbs un Zippy Vision ir Tava nākotnes komanda!
Mēs meklējam mehāniķi - montētāju, kurš strādās komandā, kas izstrādā nākamās paaudzes, uzticamas kokapstrādes skenerus un procesu vadības sistēmas izmantojot, kuru pamatā ir vizuālo un sensoru datu analīze, cilvēka un mašīnu mijiedarbība ar mašīnu.

Tu piedalīsies Latvijā izstrādātu un ražotu kokmateriālu skeneru produktu attīstībā, kas šobrīd strauji iekaro pasaules tirgu, kā viens no pašiem modernākajiem.
Ja Tevi sajūsmina iespēja kļūt par daļu no komandas, kas veido nākotnes rūpnīcas, tad piesakies.

Qualification requirements

Prasības:

● Zināšanas ražošanas iekārtu konstruēšanā un iemaņas darbā ar rasēšanas/projektēšanas/modelēšanas programmām;

● Prasmes veikt mehāniskos darbus, iekārtu salikšanas un uzstādīšanas darbus. Iemaņas darbā ar mehāniskajiem rokas instrumentiem un elektroinstrumentiem;

● Pamatzināšanas un prasmes elektromontāžas darbu veikšanai.

● vidējā profesionāli tehniskā izglītība;

● darba pieredze ražošanas iekārtu projektēšanā, montāžā un apkalpošanā;

Amata apraksts:

Zippy Vision komandai meklē mehāniķi - montētāju, kokrūpniecības kvalitātes kontroles un optimizācijas iekārtu montāžai un klientu iekārtu apkalpošanai.

These qualifications are not required, but please mention these when you apply

Tu būsi atbildīgs/-a par:

● potenciālo klientu ražošanas objektu apskati, apzināt plānoto iekārtu tehniskās prasības un izveidot iekārtu sākotnējos konfigurācijas uzmetumus;

● Piedalīties iekārtu mehānisko daļu projektēšanas darbu veikšananā, pēc tam izmantojot rasējjumus iekārtu montāžā;

● iekārtu komplektējošo daļu sarakstu veidošanu;

● iekārtu mehānisko daļu montāžas un regulēšanas darbu veikšanu ražošanā un pie klienta objektā.

Offering

Ko mēs piedāvājam:

Iespēju strādāt strauji augošā uzņēmumā kopā ar citiem spējīgiem cilvēkiem, ražojot inovatīvus produktus kokrūpniecības industrijai. Esam draudzīgs kolektīvs, kam patīk tas ko mēs darām, kas nebaidās no izaicinājumiem un patīk arī kopīgi labi atpūsties. Darbam piedāvājam:

● Lielisku biroju Rīgā;

● Visu nepieciešamo darbam;

● Neformālu un vienotu darba vidi, kur īpašnieki un darbinieki strādā plecu pie pleca;

● Veselības apdrošināšanu;

● Brīvpusdienas birojā;

● Algu sākot no 1200 EUR mēnesī (bruto);


Lūdzu nosūtiet savu CV uz: darbs@zippyvision.lv


Informācija par jums tiks izmantota, lai jūs identificētu, izvērtētu jūsu atbilstību piedāvātājai amata vietai, sazinātos ar jums par tālākajiem soļiem un informētu par Zippy Vision lēmumu. Par jūsu personas datu apstrādi šī izvērtējuma ietvaros atbild SIA Zippy Vision, reģistrācijas numurs: 40203079694, juridiskā adrese: Maskavas 227, LV-1019, Rīga. Papildus pieprasījumus par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sūtiet uz darbs@zippyvision.lv

Please send your CV to: darbs@zippyvision.lv 

Please send your CV by:

31 August 2023

The information about you will be used to identify you, evaluate your suitability for the proposed job position, communicate with you about further steps, and inform you about Zippy Vision's decision. Zippy Vision LLC is responsible for processing your data in this evaluation's context, with registration number: 40203079694, legal address: Maskavas 227, LV-1019, Riga. For additional inquiries about the processing of your data, please send an email to darbs@zippyvision.lv.

bottom of page